Productgegevens
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YITEX
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 3000 m²
Prijs: $7.86
Verpakking Details: Karton
Levertijd: 45 dagen
Betalingscondities: T/T
Verpakking: |
Karton |
UV-bestendigheid: |
Verkrijgbaar met UV-bestendige additieven voor buitengebruik |
Lengte: |
50m, 100m |
Gelegenheid: |
Tent |
Kwaliteit: |
Bereikstandaard |
Coatingmateriaal: |
Polyvinylchloride (PVC) |
Afdrukken: |
Beschikbaar |
Kamerruimte: |
Binnen en buiten, buiten |
Maat: |
Gemaakt |
Verpakking: |
Karton |
UV-bestendigheid: |
Verkrijgbaar met UV-bestendige additieven voor buitengebruik |
Lengte: |
50m, 100m |
Gelegenheid: |
Tent |
Kwaliteit: |
Bereikstandaard |
Coatingmateriaal: |
Polyvinylchloride (PVC) |
Afdrukken: |
Beschikbaar |
Kamerruimte: |
Binnen en buiten, buiten |
Maat: |
Gemaakt |
| Artikel 1 | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Doorzichtig PVC-traplein / doorzichtig PVC-nettraplein |
| Materiaal | PVC-folie gelamineerd met polyestermaas |
| Dikte | 0.3mm ∼1.5mm (aanpasbaar) |
| Gewicht | 240 ∼ 1500 g/m2 (aanpasbaar) |
| Doorzichtigheid | 80%~90% (hoge helderheid) |
| Belangrijkste kenmerken | Waterdicht, UV-bestand, traandicht, vlamvertragend (optioneel) |
| Bescherming van de rand | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Accessoires | Metalen grommets (interval van 50 cm) |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ +50 °C |
| Aanbestedingen | Afmeting, dikte, logo afdrukken, vlamvertrager beschikbaar |