Productgegevens
Plaats van herkomst: Zhejiang, China
Merknaam: yichuan
Certificering: ISO9001; BSCI
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: 80 broodjes
Prijs: $8.99/rolls 3300-6599 rolls
Verpakking Details: 40m PVC-schermheining
Levering vermogen: 10000 Broodje/Broodjes per Maand
Productnaam: |
4,75 cm PVC-tuinhek |
Plastic type: |
Polyvinylchloride |
Functie: |
Eenvoudig te monteren, Duurzaam, Winddicht |
Toepassing: |
Tuin; Huis; Schutting; Boerderij |
Kleur: |
Aangepast |
Dikte: |
720 gsm |
Moq: |
80 Rolls |
Maat: |
21m 30m 35m 50m 70m.... |
Productnaam: |
4,75 cm PVC-tuinhek |
Plastic type: |
Polyvinylchloride |
Functie: |
Eenvoudig te monteren, Duurzaam, Winddicht |
Toepassing: |
Tuin; Huis; Schutting; Boerderij |
Kleur: |
Aangepast |
Dikte: |
720 gsm |
Moq: |
80 Rolls |
Maat: |
21m 30m 35m 50m 70m.... |
| Basismateriaal | 100% Polyester |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Acryl / PVDF |
| Gewicht | 720gsm |
| Maximale Breedte | 4,75cm |
| Lengte Opties | 21m, 35m, 50m, 70m of Op Maat |
| Kleur Opties | Zie RAL & PANTONE kleurenschema |
| HS Code | 5903109010 |
| Brandwerendheid | B1, B2, M1, M2, NFPA701 (Optioneel) |
|---|---|
| Anti-UV | Optioneel |
| Oppervlaktecoating | PVDF/Acryl (Optioneel) |
| Anti-schimmel | Optioneel |
| Milieuvriendelijke Certificeringen | 3P, 6P, Reach, vrij van zware metalen (Optioneel) |
| Temperatuurbestendigheid | -35°C tot +70°C |